Sprawdź cenę

Konfigurator

1000 Mbps
50 GB/miesiąc
1

Cena netto

0,00
PLN/godzinę
0,00
PLN/dzień
0,00
PLN/tydzień
0,00
PLN/miesiąc

Oszczędzaj dzięki chmurze

Największą zaletą rozwiązań w chmurze jest możliwość pełnej kontroli kosztów, co w konsekwencji prowadzi do ich obniżenia. Korzystając z serwerów w chmurze e24cloud nie musisz planować zużycia zasobów „na zapas”. Odpada także konieczność płacenia za nieużywany serwer. W razie potrzeby w Panelu Użytkownika, dzięki funkcji autoscallingu, za pomocą API, aplikacji mobilnej lub harmonogramu, możesz zmieniać wydajność dostępnych maszyn a co za tym idzie i jej koszt. Dzięki rozliczeniu za faktyczne zużycie, Twój rzeczywisty koszt w skali miesiąca znaczenie mniejsze niż wynikałoby to z estymacji dla stałej konfiguracji.

Swoboda rozliczania - pytania i odpowiedzi

Jak rozliczana jest chmura?

W e24cloud zasoby rozliczane są w cyklach godzinowych. A zgodnie z zasadą pay-as-you-go, płacisz jedynie za te, z których korzystasz. Nie ma ukrytych kosztów.

Link

Jakie elementy chmury są w cenie?

W cenie serwera w chmurze otrzymujesz CPU, RAM, HDD, SSD zgodne z przyjętą konfiguracją oraz jeden adres IP i darmowy dysk systemowy o powierzchni 40 GB. Dostajesz też dostęp do łącza o przepustowości do 1 Gbps wraz z pakietem darmowego transferu 50GB na miesiąc.

Ile kosztuje używanie systemów operacyjnych?

Większość systemów operacyjnych udostępniona jest bezpłatnie. Wyjątek stanowi rodzina systemów Windows, ze względu na licencje firmy Microsoft.

Jakie formy płatności są akceptowane?

Realizujemy płatności za pośrednictwem serwisów PayU, dotPay oraz PayPal (dla walut innych niż PLN). Możliwe są także przelewy on-line z kilkudziesięciu banków oraz płatności kartą kredytową. Płatności kartą kredytową dokonywane za pośrednictwem PayU, dotPay i PayPal podlegają procedurom tychże operatorów, tym samym czas księgowania może ulec wydłużeniu.

Jaka jest najmniejsza wpłata, którą można doładować konto?

Najniższa kwota doładowania to 5 zł + 23% VAT, czyli 6,15 zł. Kwota pozwala na kilkadziesiąt godzin działania instancji 1core, 512MB RAM), daje także pełen dostęp do panelu zarządzania chmurą.

Czy mogę wypłacić środki zgromadzone na koncie?

Zgodnie z regulaminem nie ma możliwości wypłacenia środków. W wypadku wyjątkowych okoliczności prosimy o kontakt z supportem.