Moc obliczeniowa gdy jej potrzebujesz

Twój projekt wymaga mocy obliczeniowej i przestrzeni dla przechowywania danych? Teraz nie musisz inwestować w kosztowny zakup!

Dzięki e24cloud masz do dyspozycji wydajny serwer w chmurze. Sam decyduj jak długo będziesz go używał i zapłać tylko za faktyczne wykorzystanie!

Uruchom teraz

Elementy chmury

Wydajny hardware

Korzystając z serwerów w chmurze masz do dyspozycji stabilną infrastrukturę opartą o sprawdzone procesory Intel i wysokowydajne przestrzenie dyskowe SSD i HDD.

Łączność klasy Tier 1

Wszystkie serwery w chmurze e24cloud mają port 1G, pakiet 50GB darmowego transferu, który możesz swobodnie poszerzać i są zlokalizowane w doskonale skomunikowanych neutralnych telekomunikacyjnie centrach danych.

API zgodne z API AWS

Stworzyliśmy przejrzyste API, które pozwala Ci nie tylko na pełnie kontroli wirtualnych zasobów e24cloud, ale i wykorzystanie narzędzi zgodnych z API AWS EC2.

Dostępność w 30 sekund

Wybierz dowolną konfigurację CPU, RAM i HDD, a skalowalne zasoby chmury będą dostępne online dla Twoich projektów w mniej niż pół minuty.

Wsparcie dla każdego systemu i platformy

Dzięki agnostyczności e24cloud, tworząc swój serwer masz do dyspozycji nie tylko duży wybór systemów operacyjnych czy gotowych rozwiązań, ale i możliwość upload’u własnej wersji z ISO.

99,9984% SLA

Wg niezależnego monitoringu Cloudharmony e24cloud jest top 3 najbardziej stabilnych dostawców chmury obliczeniowej w Europie z imponującym SLA na poziomie 99,9984% i więcej. Nasze usługi świadczymy korzystając z własnej infrastruktury fizycznej, co gwarantuje Ci szybkość i sprawność naszego działania.

Sprawdzone HA

Niezawodna infrastruktura platformy e24cloud zapewnia Twoim serwerom High Availability (HA). Od rozproszenia geograficznego, przez własne centra danych zgodne z wymogami klasy TIER III po wykorzystanie automatyzacji dzięki sprawdzonemu globalnie API. Każda część infrastruktury e24cloud jest zbudowany z myślą o dostarczeniu Ci stabilnych zasobów. W efekcie, jak podaje niezależny monitoring, e24cloud jest jedną z 3 najbezpieczniejszych chmur obliczeniowych w UE. Twój serwer działa z potwierdzonym imponującym SLA na poziomie 99,9984% i więcej, czego dowodem niezależny monitoring Cloudharmony.


Elastyczność i skalowalność pod Twoją kontrolą

Sam określ ile CPU, RAM, HDD, SSD jest Ci potrzebne. Dzięki przejrzystemu Panelowi Użytkownika szybko skonfigurujesz swoje zasoby zgodnie z wymaganiami. Zapotrzebowanie na zasoby Twojego projektu zmienia się dynamicznie? Dzięki funkcji autoskalowania serwery e24cloud zapewnią Ci stabilność i dostępność. Dodatkowo płatność tylko za faktyczne wykorzystanie gwarantuje Ci kontrolę kosztów i oszczędność.