Zarządzanie kontem klienta

Aby edytować ustawienia swojego konta wybierz nazwę swojego konta w prawym górnym rogu i przejdź do zakładki Moje konto.

Konto klienta


Dane użytkownika

Sekcja Dane użytkownika zawiera aktualne dane Twojego konta, które wykorzystywane są przy automatycznym generowaniu faktur po zakończonych płatnościach. Jeśli chcesz je zmienić zgłoś się do naszej pomocy technicznej.


Język panelu

Jeśli chcesz zmienić język panelu bez wylogowania się, wystarczy że, w ustawieniach konta wybierzesz pożądany język. Po zapisaniu zmian strona się przeładuje i wczyta wybraną przez Ciebie wersję językową.

Konto klienta


Samouczki w panelu

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem naszej usługi, w wybranych sekcjach strony zobaczysz przygotowane samouczki pokazujące działanie podstawowych funkcjonalności panelu klienta. Jeśli chcesz wyłączyć samouczki, wystarczy że klikniesz X w prawym górnym narożniku danego samouczka lub wybierz opcję Wyłączone na stronie ustawień. W przypadku, jeśli samouczki zostały wyłączone, a chcemy je uruchomić ponownie, możemy to zrobić na stronie w ustawień konta wybierając opcję Włączone.

Konto klienta


Zgody na przetwarzanie danych

Jeśli chcesz otrzymywać od nas wiadomości dotyczące najnowszych funkcjonalności panelu oraz promocji dotyczących naszych usług możesz wyrazić na to zgodę w tej sekcji panelu ustawień.

Konto klienta


Kasowanie konta

Jeśli chcesz usunąć konto w naszej usłudze, proszę skontaktuj się z naszym Wsparciem Klienta.

Uwaga: pamiętaj, że po usunięciu konta nie będzie można założyć konta ponownie w naszej usłudze na wykorzystane wcześniej dane.