Dostępne kanały płatności

DotPay

Kanał płatności DotPay jest dostępny dla kont we wszystkich obsługiwanych przez nas walutach (PLN, EUR, USD, GBP). Umożliwia wpłacenie środków za pośrednictwem kart kredytowych Visa i MasterCard, a także najpopularniejszych polskich banków. Jeśli Twojego banku nie ma na liście, możesz wybrać opcję “Przelew bankowy” i przelać środki samodzielnie na podstawie wygenerowanego formularza. Dodatkowo dzięki temu operatorowi można uruchomić na koncie płatności automatyczne.


PayU

Kanał płatności PayU jest dostępny tylko dla kont w walucie PLN. Umożliwia wpłacenie środków za pośrednictwem kart kredytowych Visa i MasterCard, a także najpopularniejszych polskich banków. Jeśli Twojego banku nie ma na liście, możesz wybrać opcję “Przelew bankowy” i przelać środki samodzielnie na podstawie wygenerowanego formularza.


PayPal

Kanał płatności PayPal jest dostępny tylko dla kont w walucie innej niż PLN. Po wybraniu płatności za pośrednictwem PayPal zostaniesz przekierowany na stronę logowania do konta PayPal. Jeśli dane konta PayPal nie zgadzają się z danymi na koncie e24cloud, wyślemy do Ciebie wiadomość z prośbą o potwierdzenie pierwszej płatności. Kolejne płatności będą już przebiegały automatycznie.