Doładowanie konta klienta

Oferujemy kilka sposobów na zasilenie konta e24cloud, wszystkie metody zostaną omówione w tym artykule. Niezależnie od sposobu płatności, po jej zakończeniu zostanie wygenerowana faktura VAT dostępna do pobrania w zakładce Faktury. Każda faktura jest wystawiana na aktualne dane konta - przed dokonaniem płatności upewnij się, że dane na koncie są poprawne.


Płatność za pomocą bramki płatniczej

Zasilenie konta za pośrednictwem panelu klienta jest najszybszą metodą płatności - w większości sytuacji środki pojawią się na Twoim koncie natychmiast, w przypadku niektórych kanałów płatności po maksymalnie 48 godzinach.

W zakładce Płatności kliknij w przycisk Doładuj, pojawi się okno z wyborem kwoty i metody płatności:

Doładowanie konta klienta

Kwotę doładowania możesz wybrać ręcznie lub obliczyć automatycznie wybierając datę następnego doładowania. Kwota zostanie obliczona na podstawie aktualnego zużycia - jeśli zużycie wzrośnie lub zmaleje, data następnego doładowania ulegnie zmianie.

Doładowanie konta klienta


Faktura Proforma

Opcja dostępna tylko dla kont firmowych, minimalna kwota wpłaty to 100 jednostek waluty (netto) wybranej podczas zakładania konta klienta. Wygenerowana przez nas faktura proforma będzie dostępna do pobrania w panelu klienta, w zakładce Faktury. W tytule przelewu najlepiej wpisać numer proformy, którą opłacamy. Płatności realizowane w ten sposób weryfikowane są przez nas ręcznie, aby przyspieszyć proces księgowania zachęcamy do przesłania potwierdzenia wykonania przelewu.

Kody promocyjne

W różnych akcjach marketingowych i konkursach rozdajemy kody promocyjne, jeśli posiadasz taki kod możesz go wpisać na tej stronie i dzięki temu zasilić swoje konto promocyjnymi środkami.

Pamiętaj że kody promocyjne mają określoną ważność, tak więc wykorzystaj je możliwie szybko.


Płatności automatyczne

Jeśli nie chcesz ręcznie wpłacać środków aby przedłużyć ważność konta, możesz uruchomić automatyczne płatności poprzez podpięcie karty płatniczej do swojego konta. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym artykule.